Autoalarmy

W naszym warsztacie zajmujemy się montażem autoalarmów i innych zabezpieczeń i do samochodów osobowych i ciężarowych. Zaufało nam już bardzo wielu klientów. Chętnie doradzimy, wyjaśnimy wątpliwości. Proponujemy również opcjonalnie niestandardowe zabezpieczenia lub sposób montażu, który znacznie poprawia skuteczność montowanych zabezpieczeń.
Spośród szerokiej gamy autoalarmów znajdujących się na rynku montujemy te, które są produkowane lub sprowadzane przez firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Stanowi to gwarancję jakości i niezawodności oraz zapewnia wieloletni serwis dla montowanych urządzeń.
Każdy z montowanych przez nas alarmów posiada: immobilizer, sygnalacja - kierunkowskazy, dioda, sygnalizacja dźwiękowa, czujnik zbicia szyby, czujniki, zabezpieczające klapy, drzwi.

Blokady skrzyni biegów

Blokada jest montowana na stałe do nadwozia samochodu. Blokowanie następuje poprzez wsunięcie sworznia, który blokuje ruch drążka zmiany biegów na biegu wstecznym, a przy skrzyni automatycznej w pozycji P-parking. Zalety blokady to: trwałe zamocowanie urządzenia za pomocą śrub i nakrętek zrywalnych uniemożliwia jego demontaż poza specjalistycznym warsztatem blokada jest wyposażona w zamek, chroniony przed rozwierceniem hartowanymi elementami certyfikat jakości ISO 9002 blokady honorowane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe i upoważniają do zniżki Auto-Casco